دکتر غلامحسین سلیمانی

دکتر غلامحسین سلیمانی

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

39606
%77
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، بین چهار راه توحید و چهار راه مهرداد جنب دندانپزشکی توحید

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامحسین سلیمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسین سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%77
13 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دوستم راضی بوده.و من به پیشنهاد ایشون مراجعه کردم .تازه شروع کردم.ان شالله نتیجه داشته باشه

مریم
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضایتبخش نبود صورتم با درمان ایشان خیلی خراب شد و جای عملیات انجام شده روی صورت باقیمانده زدن بوتاکس اصلا درست انجام نشده و ناحیه پیشانی ورم ورم شده...

احمدرصا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با سوالات و تحقیقهای قبلی و همینطور توی مطب از مراجع کنندها و مریضهای قبلی ایشون کردم بنظرم کارشون عالیه و بسیاری ازشون نتیجه گرفتن خودم جلسه سوم تغییرات را به وضوح دیدم

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم‌‌.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامحسین سلیمانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسین سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسین سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسین سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسین سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسین سلیمانی کجا است؟
دکتر غلامحسین سلیمانی 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامحسین سلیمانی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسین سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسین سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسین سلیمانی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسین سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر غلامحسین سلیمانی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسین سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر غلامحسین سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسین سلیمانی 4 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسین سلیمانیدکتر غلامحسین سلیمانی dr gholamhosein soleimani از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر غلامحسین سلیمانی در اصفهان، خیابان توحید میانی، بین چهار راه توحید و چهار راه مهرداد جنب دندانپزشکی توحید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسین سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136265217,09134242505,03136265174 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسین سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسین سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسین سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسین سلیمانی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسین سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.