دکتر منصور رستمیان

دکتر منصور رستمیان

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

18113
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی پذیرفته شده:

مری، معده، روده ها، کبد، کیسه صفرا، فتق، تیروئید، پستان، غدد، پیشگری و درمان سرطان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، اول کوچه شهریار

تلفن:03132212401

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور رستمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور رستمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی اصغد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش اخلاق و مسلط به کار

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصور رستمیان
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، اول کوچه شهریار
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور رستمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور رستمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور رستمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور رستمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور رستمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رستمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور رستمیان کجا است؟
دکتر منصور رستمیان 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور رستمیان را ببینید.
+
آیا دکتر منصور رستمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رستمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور رستمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور رستمیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور رستمیان چه زمانی است؟
دکتر منصور رستمیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رستمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور رستمیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منصور رستمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور رستمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور رستمیاندکتر منصور رستمیان dr mansor rostamiyan از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر منصور رستمیان در اصفهان، خیابان آمادگاه، اول کوچه شهریار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور رستمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132212401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور رستمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور رستمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور رستمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور رستمیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور رستمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.