%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۳۶۷۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شیخ مفید

آدرس:

اصفهان، خیابان شیخ مفید غربی، جنب داروخانه دکتر عباسی، ساختمان آسمان، طبقه 1

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب طاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شیخ مفید
ملاحظات

دکتر شهاب طاهری
دکتر شهاب طاهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب طاهری کجا است؟
دکتر شهاب طاهری 1 مطب در مطب خیابان شیخ مفید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهاب طاهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب طاهری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب طاهری چه زمانی است؟
دکتر شهاب طاهری از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب طاهری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهاب طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب طاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب طاهریدکتر شهاب طاهری dr shahab taheri از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر شهاب طاهری در اصفهان، خیابان شیخ مفید غربی، جنب داروخانه دکتر عباسی، ساختمان آسمان، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03137392873 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب طاهری تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.