%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصي زنان زایمان  

در مطب سونوگرافی انجام میشود

کد نظام پزشکی

31219

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه 4

تلفن:07132300644

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فتانه افتخار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فتانه افتخار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم:زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فتانه افتخار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فتانه افتخار می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فتانه افتخار
دکتر فتانه افتخار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فتانه افتخار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه افتخار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فتانه افتخار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فتانه افتخار چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه افتخار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه افتخار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فتانه افتخار کجا است؟
دکترفتانه افتخار مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فتانه افتخار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فتانه افتخار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه افتخار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فتانه افتخار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه افتخار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فتانه افتخار چه زمانی است؟
دکتر فتانه افتخار از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه افتخار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فتانه افتخار چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر فتانه افتخار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فتانه افتخار 5 از 5 است.

درباره دکتر فتانه افتخاردکترفتانه افتخار dr fatane eftekhar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فتانه افتخار در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فتانه افتخار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132300644 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فتانه افتخار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فتانه افتخار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فتانه افتخار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فتانه افتخار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فتانه افتخار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.