دکتر علی سلطان به

دکتر علی سلطان به

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

47836
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی سلطان به را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی سلطان به بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خانم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی خيلی عالی

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی و با تجربه ای هستن ..دکتر علی سلطان به مردی مهربان و دلسوز و کاملا با ارامش به حرف های بیمارشون گوش میکنند‌... خدا خیرشون بده

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشکی فهمیده و پربار و با تجربه و دانا بعد از تجربه با چندین پزشک به ایشون مراجعه کردم و بسیار از دانایی فهیم بودن و طبابت ایشون راضی هستم و به دیگران بسیار پیشنهاد میکنم.

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد محترامانه، با صبوری به صحبتهای بیمار گوش دادن، وقت کافی برای بیمار گذاشتن

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای برخورد و جلسه ی اول دکتر خوبی بودند فعلا باید منتظر نتیجه بود تا بتونم نظر قطعی بدم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی سلطان به
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از کوچه 13، جنب داروخانه شکریان، ساختمان سینا، طبقه چهارم، مرکز مهر آرا
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی سلطان به را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی سلطان به نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی سلطان به در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی سلطان به چقدر است؟
هزینه ویزیت علی سلطان به با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سلطان به می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی سلطان به کجا است؟
دکتر علی سلطان به 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی سلطان به را ببینید.
+
آیا دکتر علی سلطان به امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی سلطان به در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی سلطان به در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی سلطان به متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی سلطان به چه زمانی است؟
دکتر علی سلطان به از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سلطان به در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی سلطان به چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر علی سلطان به رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی سلطان به 5 از 5 است.

درباره دکتر علی سلطان بهدکتر علی سلطان به dr ali soltan beh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر علی سلطان به در اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از کوچه 13، جنب داروخانه شکریان، ساختمان سینا، طبقه چهارم، مرکز مهر آرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی سلطان به می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240604 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی سلطان به و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی سلطان به هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی سلطان به فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی سلطان به متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی سلطان به مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.