دکتر مرجان ثابتی

دکتر مرجان ثابتی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

92551
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه تهران

اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آنژیوگرافی، بررسی آریتمی‌ها، بیماری های مادرزادی قلبی، نارسایی قلبی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نرسیده به جنت آباد، بین سازمان برنامه و شقایق، جنب بانک آینده، خیابان لاله شمالی، بن‌بست دوم شرقی، مجتمع آپادانا، پلاک 12، طبقه سوم جنوبی، واحد 14

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان ثابتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان ثابتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار بادقت و حوصله ای میباشد وبرای بیمار وقت میگذارد بسیار عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب و باتجربه بودن.و حتی با من درمورده مسائل شخصی خودم صحبت کردن و راهنماییم کردن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان ثابتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان ثابتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان ثابتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان ثابتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان ثابتی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان ثابتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان ثابتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان ثابتی کجا است؟
دکتر مرجان ثابتی 1 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان ثابتی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان ثابتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان ثابتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان ثابتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان ثابتی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان ثابتی چه زمانی است؟
دکتر مرجان ثابتی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان ثابتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان ثابتی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مرجان ثابتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان ثابتی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان ثابتیدکتر مرجان ثابتی dr marjan sabeti از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مرجان ثابتی در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نرسیده به جنت آباد، بین سازمان برنامه و شقایق، جنب بانک آینده، خیابان لاله شمالی، بن‌بست دوم شرقی، مجتمع آپادانا، پلاک 12، طبقه سوم جنوبی، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان ثابتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144140936 , 02146094431 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان ثابتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان ثابتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان ثابتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان ثابتی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان ثابتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.