%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

همکاری با بیمارستان آتیه ، بیمارستان پیامبران و بیمارستان تندیس جردن

آدرس اینستاگرام: drnajibehaliyari

کد نظام پزشکی

۵۲۹۹۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، تقاطع ستاری (ضلع جنوبی)، ساختمان مینیاتور ، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نجیبه علی یاری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دوم صادقیه
دکتر نجیبه علی یاری
دکتر نجیبه علی یاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نجیبه علی یاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نجیبه علی یاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نجیبه علی یاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نجیبه علی یاری چقدر است؟
هزینه ویزیت نجیبه علی یاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نجیبه علی یاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نجیبه علی یاری کجا است؟
دکتر نجیبه علی یاری 1 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نجیبه علی یاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نجیبه علی یاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نجیبه علی یاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نجیبه علی یاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نجیبه علی یاری متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نجیبه علی یاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نجیبه علی یاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نجیبه علی یاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نجیبه علی یاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نجیبه علی یاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نجیبه علی یاری 5 از 5 است.

درباره دکتر نجیبه علی یاری

دکتر نجیبه علی یاری dr najibeh ali yari از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نجیبه علی یاری در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان کاشانی، تقاطع ستاری (ضلع جنوبی)، ساختمان مینیاتور ، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نجیبه علی یاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144155912,02144155908 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نجیبه علی یاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نجیبه علی یاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نجیبه علی یاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نجیبه علی یاری تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نجیبه علی یاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.