زهره موسوی

زهره موسوی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشاوره پیش از ازدواج
تهران

کد نظام پزشکی

ر-13951

درباره‌پزشک

عضو نظام روانشناسی و مشاوره ایران 

مشاوره فردی

مشاوره پیش از ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 3

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهره موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زهره موسویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهره موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهره موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهره موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهره موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهره موسوی کجا است؟
دکتر زهره موسوی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهره موسوی را ببینید.
+
آیا زهره موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهره موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره موسوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهره موسوی چه زمانی است؟
دکتر زهره موسوی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهره موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهره موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهره موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهره موسوی 0 از 5 است.

درباره زهره موسویدکتر زهره موسوی zohreh mosavi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب زهره موسوی در تهران، ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهره موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144056335,02144076379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهره موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهره موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهره موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهره موسوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهره موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.