دکتر سید حسن موسوی شفتی

دکتر سید حسن موسوی شفتی

پزشک عمومی

مشاوره پوست، مو و زیبایی
اصفهان

کد نظام پزشکی

54683
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه همکف

تلفن:03132240886

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن موسوی شفتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن موسوی شفتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی عالی و کار بلد هستند. من و چند نفر از فامیل نتیجه دلخواه رو از ایشون گرفتیم.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

Khob

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند...کارشون درسته.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

طرز برخوردشون عالیه اما از نظر معاینه راضی نبودیم.

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکترخیلی خوب وبا حوصله وکاملا باسواد هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسن موسوی شفتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن موسوی شفتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن موسوی شفتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن موسوی شفتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن موسوی شفتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن موسوی شفتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن موسوی شفتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن موسوی شفتی کجا است؟
دکتر سید حسن موسوی شفتی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسن موسوی شفتی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن موسوی شفتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن موسوی شفتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن موسوی شفتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن موسوی شفتی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن موسوی شفتی چه زمانی است؟
دکتر سید حسن موسوی شفتی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن موسوی شفتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن موسوی شفتی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید حسن موسوی شفتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن موسوی شفتی 4 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن موسوی شفتیدکتر سید حسن موسوی شفتی dr seyyed hasan mosavi shafti از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر سید حسن موسوی شفتی در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن موسوی شفتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240886 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن موسوی شفتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن موسوی شفتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن موسوی شفتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن موسوی شفتی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن موسوی شفتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.