%۸۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

استادیار دانشگاه - دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب پذیرفته می شود:

نوار مغز

نوار عصب عضله

سردرد میگرنی

وزوز گوش

سرگیجه

دیسک کمر و گردن

سکته های مغزی

درمان MS

اختلالات حس حرکتی

تشنج

لرزش اندام ها

پارکینسون

اختلالات حافظه و آلزایمر 

گزگز انگشتان

کد نظام پزشکی

۹۹۹۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه همکف، واحد 09

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی شیشه گر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی شیشه گر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۸۰
۴ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

نوبت داده شده زمان حضور بیمار در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر مهدی شیشه گر
دکتر مهدی شیشه گر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی شیشه گر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی شیشه گر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شیشه گر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی شیشه گر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی شیشه گر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شیشه گر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی شیشه گر کجا است؟
دکتر مهدی شیشه گر 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی شیشه گر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی شیشه گر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شیشه گر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی شیشه گر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی شیشه گر متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی شیشه گر چه زمانی است؟
دکتر مهدی شیشه گر از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شیشه گر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی شیشه گر چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مهدی شیشه گر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی شیشه گر 4 از 5 است.

درباره دکتر مهدی شیشه گردکتر مهدی شیشه گر dr mehdi shishegar از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر مهدی شیشه گر در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه همکف، واحد 09 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی شیشه گر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132247461,03132240883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی شیشه گر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی شیشه گر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی شیشه گر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی شیشه گر تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی شیشه گر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.