دکتر آزیتا مکارمی

دکتر آزیتا مکارمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

48165
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، روبه روی داروخانه دی، کوچه 24، پلاک 22

اطلاعات مطب هشت بهشت غربی

آدرس:

اصفهان، هشت بهشت غربی، جنب جهاد دانشگاهی، ساختمان آفاق، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزیتا مکارمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزیتا مکارمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من راضی بودم از روند درمانم

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده خوش برخورد و با معلومات افسردگيم درمان شد

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای درمان بیماری وسواس و دوقطبی عالی هستند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی پزشک با تجربه‌ و خوش برخوردی هستند و کاملا تمام مشکلاتم رو به راحتی تونستند برام حل کنند. حتما پيشنهادشون میکنم !

امیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خيلي خوب هستند دارو هم كم ميدن خوش برخورد و با سواد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزیتا مکارمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزیتا مکارمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزیتا مکارمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزیتا مکارمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزیتا مکارمی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزیتا مکارمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا مکارمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزیتا مکارمی کجا است؟
دکتر آزیتا مکارمی 2 مطب در مطب توحید میانی و مطب هشت بهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزیتا مکارمی را ببینید.
+
آیا دکتر آزیتا مکارمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا مکارمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزیتا مکارمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزیتا مکارمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزیتا مکارمی چه زمانی است؟
دکتر آزیتا مکارمی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا مکارمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزیتا مکارمی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر آزیتا مکارمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزیتا مکارمی 5 از 5 است.

درباره دکتر آزیتا مکارمیدکتر آزیتا مکارمی dr azita makaremi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر آزیتا مکارمی در اصفهان، هشت بهشت غربی، جنب جهاد دانشگاهی، ساختمان آفاق، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزیتا مکارمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132687630,03132687631 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزیتا مکارمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزیتا مکارمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزیتا مکارمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزیتا مکارمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزیتا مکارمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.