دکتر حمید افقری

دکتر حمید افقری

کد نظام پزشکی: 13617

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حمید افقری

مطب خیابان آمادگاه
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محسن کلاهدوزان
دکتر محسن کلاهدوزان
جراحی عمومی
4.9
(280 نظر)
5188 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:12 تیر 1403
دکتر محسن محمودیه
دکتر محسن محمودیه
جراحی عمومی
4.9
(625 نظر)
11511 نوبت موفق
اصفهان
دکتر رضا اشراقی سامانی
دکتر رضا اشراقی سامانی
جراحی عمومی
4.8
(43 نظر)
739 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:10 تیر 1403

نظرات درباره دکتر حمید افقری

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر حمید افقری

چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید افقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید افقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید افقری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حمید افقری چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید افقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حمید افقری کجا است؟
دکتر حمید افقری 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید افقری را ببینید.
آیا دکتر حمید افقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حمید افقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید افقری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید افقری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید افقری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید افقری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید افقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید افقری 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حمید افقریدکتر حمید افقری dr hamid afghari از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر حمید افقری در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید افقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132202093 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید افقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید افقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید افقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید افقری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید افقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.