دکتر مسیح جهانبخش

دکتر مسیح جهانبخش

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی شامل:

جراحي ها در دو زمينه اصلي انجام مي شود:

 درماني:جراحيهاي دستگاه گوارش مثل انواع سرطانها و بيماريهاي مري و معده و روده بزرگ و كوچك ونيز بيماريهاي مقعد از جمله هموروييد(بواسير) وفيشر(شقاق) به وسيله ليزر و جراحي هاي سيستم كبدي و صفراوي و كيسه صفرا به روشهاي باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع فتقهاي شكمي و كشاله رانها به روش باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع بيماريها و سرطانهاي پستان و تيروييد .

زيبايي : پيكر تراشي همه تنه و رانها و بازوها و غبغب با دستگاههاي ليزر ، ليپوماتيك و ليپوست ، جراحيهاي زيبايي براي پلكها(بلفاروپلاستي) و جراحيهاي بالا كشيدن سينه ها(ليفت ماموپلاستي و ماموپكسي) ، كوچك كردن سينه ها(ماموريداكشن سرجري) و بزرگ كردن سينه ها (بوسيله پروتز يا ماموپلاستي)،جراحي برداشتن پوست و چربي اضافه شكم و پهلوها (ابدومينوپلاستي)

داراي بورد تخصصي جراحي عمومي و لاپاراسكوپي

کد نظام پزشکی

۱۲۲۳۳۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات کلینیک کاملیا

آدرس:

اصفهان، خیابان ارباب، بین کوچه 11 و 13، کلینیک کاملیا، طبقه 4، واحد 8

افتخارات

 عضويت در جامعه جراحان،عضويت در جامعه جراحان درون بين و كم تهاجمي و عضو انجمن ليزر پزشكي و مدرس بين المللي ATLS تحت نظر انجمن جراحان آمريكا

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مسیح جهانبخش بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک کاملیا
دکتر مسیح جهانبخش
دکتر مسیح جهانبخش

درباره دکتر مسیح جهانبخش

دکتر مسیح جهانبخش از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مسیح جهانبخش در اصفهان، خیابان ارباب، بین کوچه 11 و 13، کلینیک کاملیا، طبقه 4، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسیح جهانبخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09365154122 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسیح جهانبخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسیح جهانبخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسیح جهانبخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسیح جهانبخش تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.