دکتر مسیح جهانبخش

دکتر مسیح جهانبخش

کد نظام پزشکی: 122330
4.8 (22 نظر)
٪96 پیشنهاد کاربران
327 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مسیح جهانبخش

مطب شیخ صدوق
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، سه راه شیخ مفید،نبش کوچه 29، ساختمان آیریک، طبقه اول، واحد108
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 16:00

درباره دکتر مسیح جهانبخش

خدمات تخصصی و درمانی شامل:

جراحي ها در دو زمينه اصلي انجام مي شود:

 درماني:جراحيهاي دستگاه گوارش مثل انواع سرطانها و بيماريهاي مري و معده و روده بزرگ و كوچك ونيز بيماريهاي مقعد از جمله هموروييد(بواسير) وفيشر(شقاق) به وسيله ليزر و جراحي هاي سيستم كبدي و صفراوي و كيسه صفرا به روشهاي باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع فتقهاي شكمي و كشاله رانها به روش باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع بيماريها و سرطانهاي پستان و تيروييد .

زيبايي : پيكر تراشي همه تنه و رانها و بازوها و غبغب با دستگاههاي ليزر ، ليپوماتيك و ليپوست ، جراحيهاي زيبايي براي پلكها(بلفاروپلاستي) و جراحيهاي بالا كشيدن سينه ها(ليفت ماموپلاستي و ماموپكسي) ، كوچك كردن سينه ها(ماموريداكشن سرجري) و بزرگ كردن سينه ها (بوسيله پروتز يا ماموپلاستي)،جراحي برداشتن پوست و چربي اضافه شكم و پهلوها (ابدومينوپلاستي)

داراي بورد تخصصي جراحي عمومي و لاپاراسكوپي

افتخارات دکتر مسیح جهانبخش

 عضويت در جامعه جراحان،عضويت در جامعه جراحان درون بين و كم تهاجمي و عضو انجمن ليزر پزشكي و مدرس بين المللي ATLS تحت نظر انجمن جراحان آمريكا

آدرس مطب دکتر مسیح جهانبخش

مطب شیخ صدوق
آدرس:
اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، سه راه شیخ مفید،نبش کوچه 29، ساختمان آیریک، طبقه اول، واحد108
تلفن:

نظرات درباره دکتر مسیح جهانبخش

4.8
از 22 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%96
پیشنهاد کاربران
بهاره(1403/02/25)
نوبت دهی مطب
(1403/02/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : برای عمل چاقی
مریم(1403/02/05)
نوبت دهی مطب
(1403/02/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بی نهایت عالی از همه نظر
ساره(1402/12/14)
نوبت دهی مطب
(1402/12/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
آقای دکتر بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد با حوصله پاسخ گو بودن
رقیه(1402/12/08)
نوبت دهی مطب
(1402/12/08)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت
آرمان(1402/11/03)
نوبت دهی مطب
(1402/11/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
با سواد و با حوصله
راضیه(1402/10/02)
نوبت دهی مطب
(1402/10/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
واقعا از برخورد پزشک خوشم اومد بسیار عالی و به همه سوالهای که داشتم با صبر و حوصله پاسخ دادند.

سوالات متداول راجع به دکتر مسیح جهانبخش

چطور می‌توانم نوبت دکتر مسیح جهانبخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسیح جهانبخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسیح جهانبخش در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مسیح جهانبخش چقدر است؟
هزینه ویزیت مسیح جهانبخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مسیح جهانبخش کجا است؟
دکتر مسیح جهانبخش 1 مطب در مطب شیخ صدوق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسیح جهانبخش را ببینید.
آیا دکتر مسیح جهانبخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مسیح جهانبخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسیح جهانبخش چه زمانی است؟
دکتر مسیح جهانبخش از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسیح جهانبخش چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر مسیح جهانبخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسیح جهانبخش 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مسیح جهانبخشدکتر مسیح جهانبخش dr masih jahanbakhsh از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مسیح جهانبخش در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، سه راه شیخ مفید،نبش کوچه 29، ساختمان آیریک، طبقه اول، واحد108 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسیح جهانبخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09365154122 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسیح جهانبخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسیح جهانبخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسیح جهانبخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسیح جهانبخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.