دکتر مسیح جهانبخش

دکتر مسیح جهانبخش

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

122330
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی شامل:

جراحي ها در دو زمينه اصلي انجام مي شود:

 درماني:جراحيهاي دستگاه گوارش مثل انواع سرطانها و بيماريهاي مري و معده و روده بزرگ و كوچك ونيز بيماريهاي مقعد از جمله هموروييد(بواسير) وفيشر(شقاق) به وسيله ليزر و جراحي هاي سيستم كبدي و صفراوي و كيسه صفرا به روشهاي باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع فتقهاي شكمي و كشاله رانها به روش باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع بيماريها و سرطانهاي پستان و تيروييد .

زيبايي : پيكر تراشي همه تنه و رانها و بازوها و غبغب با دستگاههاي ليزر ، ليپوماتيك و ليپوست ، جراحيهاي زيبايي براي پلكها(بلفاروپلاستي) و جراحيهاي بالا كشيدن سينه ها(ليفت ماموپلاستي و ماموپكسي) ، كوچك كردن سينه ها(ماموريداكشن سرجري) و بزرگ كردن سينه ها (بوسيله پروتز يا ماموپلاستي)،جراحي برداشتن پوست و چربي اضافه شكم و پهلوها (ابدومينوپلاستي)

داراي بورد تخصصي جراحي عمومي و لاپاراسكوپي

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات کلینیک کاملیا

آدرس:

اصفهان، خیابان ارباب، بین کوچه 11 و 13، کلینیک کاملیا، طبقه 4، واحد 8

تلفن:09365154122

افتخارات

 عضويت در جامعه جراحان،عضويت در جامعه جراحان درون بين و كم تهاجمي و عضو انجمن ليزر پزشكي و مدرس بين المللي ATLS تحت نظر انجمن جراحان آمريكا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسیح جهانبخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسیح جهانبخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش برخورد و با حوصله ای هستن

مهشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بی نظیری هستن من پیششون عمل داشتم و فکر نمی‌کردم که بعد عمل بیان بالا سرم و در حالت بی هوشی این قدر خوش برخورد و صبور باشن و با من حرف بزنن مرسی دکتر .

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک فوق العاده با تحربه و زبره کار هستند

یوسف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اگر بیماری عمل جراحی داشته باشید آقای دکتر مسیح جهانبخش را توصیه می کنم .ایشان به دقت به صحبتهای بیمار گوش می دهد و سپس راهکارهای مربوط به مریضی بیمار را برایش توضیح می دهد.و کم ریسک ترین جراحی را برای بیمارس توصیه و انجام می دهد. ضمنا بیمار هر سوالی پیرامون بیماری اش داشته باشد با فراغ خاطر می پرسد.حتی دکتر جهانبخش بعد از معاینه هم به سوالات بیمار پیامکی یا در واتس آپ جواب می دهد. و حتی پس از جراحی پیگیر نتیجه جراحی و بهبودی بیمارش می باشد.

مهشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش برخورد و با ادب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسیح جهانبخشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسیح جهانبخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسیح جهانبخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسیح جهانبخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسیح جهانبخش چقدر است؟
هزینه ویزیت مسیح جهانبخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسیح جهانبخش کجا است؟
دکتر مسیح جهانبخش 1 مطب در کلینیک کاملیا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسیح جهانبخش را ببینید.
+
آیا دکتر مسیح جهانبخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسیح جهانبخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسیح جهانبخش چه زمانی است؟
دکتر مسیح جهانبخش از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح جهانبخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسیح جهانبخش چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مسیح جهانبخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسیح جهانبخش 5 از 5 است.

درباره دکتر مسیح جهانبخشدکتر مسیح جهانبخش dr masih jahanbakhsh از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مسیح جهانبخش در اصفهان، خیابان ارباب، بین کوچه 11 و 13، کلینیک کاملیا، طبقه 4، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسیح جهانبخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09365154122 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسیح جهانبخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسیح جهانبخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسیح جهانبخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسیح جهانبخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.