%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصى جراحى بيماريهاى زنان و زايمان

باردارى و زايمان، جراحى بيماريهاى زنان، سزارين-نازايى، عفونتهاى ژنيتال، خونريزى، روشهاى جلوگيرى از باردارى

در مطب سونوگرافى جنين سطح يك، مراقبتهاى باردارى، كرايو انجام میشود

همکاری با بيمارستان ام آر آر ( مركزى) شيراز، بيمارستان دكتر فرهمندفر شيراز

کد نظام پزشکی

۷۳۱۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه4، ساختمان پارسه، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک ملت
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مریم خادم بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۴ کاربر)

%۱۰۰
۲۴ کاربر از ۲۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر مریم خادم
دکتر مریم خادم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم خادم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم خادم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم خادم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم خادم چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم خادم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خادم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم خادم کجا است؟
دکتر مریم خادم 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم خادم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم خادم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خادم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم خادم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم خادم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم خادم چه زمانی است؟
دکتر مریم خادم از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خادم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم خادم چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر مریم خادم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم خادم 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم خادم

دکتر مریم خادم dr maryam khadem از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مریم خادم در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه4، ساختمان پارسه، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم خادم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473871,07136473608 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم خادم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم خادم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم خادم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم خادم تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم خادم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.