دکتر مجید شکیباپور

دکتر مجید شکیباپور

تخصص گوش، حلق و بینی

فوق تخصص جراحی سر و گردن
اصفهان
%۸۱
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۸۰۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، مجتمع میلاد، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید شکیباپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید شکیباپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۸۱
۱۷ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

معطلی در مطب تقریبی میباشد.

دکتر مجید شکیباپور
دکتر مجید شکیباپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید شکیباپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید شکیباپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید شکیباپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید شکیباپور چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید شکیباپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید شکیباپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید شکیباپور کجا است؟
دکتر مجید شکیباپور 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید شکیباپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید شکیباپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید شکیباپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید شکیباپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید شکیباپور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید شکیباپور چه زمانی است؟
دکتر مجید شکیباپور از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید شکیباپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید شکیباپور چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر مجید شکیباپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید شکیباپور 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید شکیباپوردکتر مجید شکیباپور dr majid shakibapoor از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر مجید شکیباپور در اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، مجتمع میلاد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید شکیباپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132241465 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید شکیباپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید شکیباپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید شکیباپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید شکیباپور تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید شکیباپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.