دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

کد نظام پزشکی: 35123
5 (25 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
222 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

مطب اتوبان حکیم
آدرس: تهران - تهران، اتوبان حکیم، به سمت غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، خیابان سهیلی قهرودی، خیابان خجسته‌پور، کوچه سلیمانی طبقه فوقانی داروخانه ثامن
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 18:15

درباره دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

عضو انجمن آسم و آلرژی ایران 

بیماری های تنفسی

آسم و آلرژی کودکان و بزرگسالان

واکسیناسیون و ختنه

افتخارات دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

آدرس مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

مطب اتوبان حکیم
آدرس:
تهران، اتوبان حکیم، به سمت غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، خیابان سهیلی قهرودی، خیابان خجسته‌پور، کوچه سلیمانی طبقه فوقانی داروخانه ثامن

خدمات دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

بیمه تامین اجتماعی
بیمه بانک صادرات
بیمه تکمیلی صندوق شهرداری

نظرات درباره دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

5
از 25 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مهراد(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پسرم ان آی سیو بستری بود بعد ترخیص پیش اقای دکتر ویزیت شد وقتی رفتار و مهارتشون دیدم از اون روز پسرمو برای قدو وزن و بیماری و...پیش ایشون میبرم خیییییلی راضی هستم حتی منشی ایشون هم رفتار محترمانه دارن و باحوصله پاسخگو هستن
لیانا(1403/01/18)
نوبت دهی مطب
(1403/01/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسبار پزشک حاذق و مهربان و صبوری هستند و از بدو تولد من هردوتا فرزندم تحت نظر ایشونن ۸ ساله
پریسا(1403/01/16)
نوبت دهی مطب
(1403/01/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
آقای دکتر بسیار با تجربه هستند و به سوالات خیلی با حوصله جواب میدهند
الهه(1402/12/27)
نوبت دهی مطب
(1402/12/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
ایشون عالی هستن بخصوص در تشخیص بیماری
امیرعلی(1402/12/26)
نوبت دهی مطب
(1402/12/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر فوق العاده ای هستن ایشون تشکر میکنم
مهراد(1402/12/07)
نوبت دهی مطب
(1402/12/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی

سوالات متداول راجع به دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل فرجادی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم کجا است؟
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم 1 مطب در مطب اتوبان حکیم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم را ببینید.
آیا دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدمدکتر ابوالفضل فرجادی مقدم dr abolfazl farjadi moghadam از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در تهران، اتوبان حکیم، به سمت غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، خیابان سهیلی قهرودی، خیابان خجسته‌پور، کوچه سلیمانی طبقه فوقانی داروخانه ثامن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144038541 , 02144060424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.