دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

تخصص کودکان و نوزادان

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن آسم و آلرژی ایران 

بیماری های تنفسی

آسم و آلرژی کودکان و بزرگسالان

واکسیناسیون و ختنه

کد نظام پزشکی

۳۵۱۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب اتوبان حکیم

آدرس:

تهران، اتوبان حکیم، به سمت غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، خیابان سهیلی قهرودی، خیابان خجسته‌پور، کوچه سلیمانی طبقه فوقانی داروخانه ثامن

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک صادرات
 • صندوق شهرداری

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اتوبان حکیم
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل فرجادی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم کجا است؟
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم 1 مطب در مطب اتوبان حکیم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل فرجادی مقدمدکتر ابوالفضل فرجادی مقدم dr abolfazl farjadi moghadam از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم در تهران، اتوبان حکیم، به سمت غرب، بعد از پل اشرفی اصفهانی، خیابان سهیلی قهرودی، خیابان خجسته‌پور، کوچه سلیمانی طبقه فوقانی داروخانه ثامن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144038541 , 02144060424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل فرجادی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.