دکتر محمد صغیرا

دکتر محمد صغیرا

تخصص قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

127089
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

ویزیت_ مشاوره قلب ( جراحی، بارداری و...)، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، هولتر ریتم، هولتر فشار خون، Event Recorder

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست 17، ساختمان جامکو، طبقه 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد صغیرا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد صغیرا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار عالی و خوش برخورد ...وقت کافی واسه بیمار میذارن و با دقت بررسی میکنند. منشی و پرسنل هم بسیار صبور و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد صغیرا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد صغیرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد صغیرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد صغیرا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد صغیرا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد صغیرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صغیرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد صغیرا کجا است؟
دکتر محمد صغیرا 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد صغیرا را ببینید.
+
آیا دکتر محمد صغیرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صغیرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد صغیرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد صغیرا متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد صغیرا چه زمانی است؟
دکتر محمد صغیرا از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صغیرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد صغیرا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد صغیرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد صغیرا 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد صغیرادکتر محمد صغیرا dr mohammad saghira از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر محمد صغیرا در اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست 17، ساختمان جامکو، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد صغیرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09211318640 , 03132223686 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد صغیرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد صغیرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد صغیرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد صغیرا متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد صغیرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.