دکتر بابک حیدری

دکتر بابک حیدری

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

45806
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی کاردیولوژی

اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آنژیوگرافی، هولتر، نوار قلب

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چیتگر

آدرس:

تهران، دهکده المپیک، بلوار امیرکبیر، خیابان گل افروز، کوچه ستاره غربی، پلاک 21، طبقه اول

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستن از نظر برخورد و تشخیص عالی هستند.

شقایق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی هستم....

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر حیدری انسان شریفی هستند. خوش اخلاق و محترم . بسیار خوش برخورد.برای بیمار وقت میگذارند و دقت زیادی دارند.برای چک آپ های بعدی حتمآ خدمتشان خواهم رفت.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بابک حیدری
نوبت مطب چیتگر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، دهکده المپیک، بلوار امیرکبیر، خیابان گل افروز، کوچه ستاره غربی، پلاک 21، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک حیدری کجا است؟
دکتر بابک حیدری 1 مطب در مطب چیتگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر بابک حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک حیدری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک حیدری چه زمانی است؟
دکتر بابک حیدری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک حیدری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بابک حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک حیدریدکتر بابک حیدری dr babak heidari از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر بابک حیدری در تهران، دهکده المپیک، بلوار امیرکبیر، خیابان گل افروز، کوچه ستاره غربی، پلاک 21، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144707229,02144707039 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک حیدری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.