کد نظام پزشکی

ب-۱۶۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس بینایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان عفیف آباد

آدرس:

شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 7

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان عفیف آباد
مهسا منوچهری نسب
مهسا منوچهری نسب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهسا منوچهری نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا منوچهری نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهسا منوچهری نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهسا منوچهری نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا منوچهری نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهسا منوچهری نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهسا منوچهری نسب کجا است؟
دکتر مهسا منوچهری نسب 1 مطب در مطب خیابان عفیف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهسا منوچهری نسب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهسا منوچهری نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا منوچهری نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهسا منوچهری نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا منوچهری نسب متخصص بینایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهسا منوچهری نسب چه زمانی است؟
دکتر مهسا منوچهری نسب از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهسا منوچهری نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهسا منوچهری نسب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهسا منوچهری نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهسا منوچهری نسب 0 از 5 است.

درباره مهسا منوچهری نسب

مهسا منوچهری نسب mahsa manochehrinasab از دکترهای متخصص تخصص بینایی سنجی شیراز هستند. مطب مهسا منوچهری نسب در شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهسا منوچهری نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266631 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهسا منوچهری نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهسا منوچهری نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهسا منوچهری نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهسا منوچهری نسب تخصص بینایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بینایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهسا منوچهری نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.