دکتر محمدتقی معینی پور

دکتر محمدتقی معینی پور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

6878

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات خیابان استاد مطهری

آدرس:

تهران، خیابان استاد مطهری، بین سلیمان خاطر و سهروردی، ساختمان پزشکان، پلاک 132

تلفن:02188820876

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدتقی معینی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی معینی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان استاد مطهری
ملاحظات

بیماران محترم، در صورت داشتن مدارک پزشکی، هنگام مراجعه به همراه خود داشته باشید. 

دکتر محمدتقی معینی پور
دکتر محمدتقی معینی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی معینی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی معینی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی معینی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی معینی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی معینی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی معینی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی معینی پور کجا است؟
دکترمحمدتقی معینی پور خیابان استاد مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدتقی معینی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی معینی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی معینی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی معینی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی معینی پور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی معینی پور چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی معینی پور از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی معینی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی معینی پور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدتقی معینی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی معینی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی معینی پوردکترمحمدتقی معینی پور dr mohammadtaghi moeinipor از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر محمدتقی معینی پور در تهران، خیابان استاد مطهری، بین سلیمان خاطر و سهروردی، ساختمان پزشکان، پلاک 132 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی معینی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188820876 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی معینی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی معینی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی معینی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی معینی پور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی معینی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.