%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۷۲۷۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین خیابان وفا و خیابان عقیل، ساختمان البرز، طبقه دوم، واحد 12

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر روشنک خدادادی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فلکه دوم صادقیه
ملاحظات

دکتر روشنک خدادادی
دکتر روشنک خدادادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روشنک خدادادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روشنک خدادادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روشنک خدادادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روشنک خدادادی چقدر است؟
هزینه ویزیت روشنک خدادادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روشنک خدادادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روشنک خدادادی کجا است؟
دکتر روشنک خدادادی 1 مطب در فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر روشنک خدادادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر روشنک خدادادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روشنک خدادادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روشنک خدادادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روشنک خدادادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روشنک خدادادی چه زمانی است؟
دکتر روشنک خدادادی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر روشنک خدادادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روشنک خدادادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر روشنک خدادادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روشنک خدادادی 5 از 5 است.

درباره دکتر روشنک خدادادی

دکتر روشنک خدادادی dr roshanak khodadadi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر روشنک خدادادی در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین خیابان وفا و خیابان عقیل، ساختمان البرز، طبقه دوم، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روشنک خدادادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144000052 ,02144000051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روشنک خدادادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روشنک خدادادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روشنک خدادادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روشنک خدادادی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روشنک خدادادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.