دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرزانه مومنی

دکتر فرزانه مومنی

دکترای روانشناسی

متخصص روانشناسي و مشاوره كودك
اصفهان

کد نظام پزشکی

2848
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخيص و درمان اختلالات رفتاري مثل پرخاشگري و بدرفتاري، بي قراري، سوء معاشرت

تشخيص و درمان اختلا بيش فعالي و نقص توجه

درمان اختلالات يادگيري

هوش افزايي و بهبود توجه و تمركز

درمان مشكلات ذهني، عقب ماندگي ذهني، اوتيسم

مشاوره والد- فرزند

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه مومنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه مومنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه مومنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب توحید میانی
اصفهان - اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه مومنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه مومنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه مومنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه مومنی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه مومنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مومنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه مومنی کجا است؟
دکتر فرزانه مومنی 1 مطب در مطب توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه مومنی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه مومنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مومنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه مومنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه مومنی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه مومنی چه زمانی است؟
دکتر فرزانه مومنی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مومنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه مومنی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزانه مومنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه مومنی 0 از 5 است.
درباره دکتر فرزانه مومنی


دکتر فرزانه مومنی dr farzaneh momeni از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر فرزانه مومنی در اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه مومنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131319023 , 03136255141 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه مومنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه مومنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه مومنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه مومنی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه مومنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.