دکتر محمدحسین عبدی

دکتر محمدحسین عبدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

یاسوج

کد نظام پزشکی

98910
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان دادگستری قدیم

آدرس:

یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵

تلفن:07433235744

بیمه‌های طرف قرارداد

 • دی
 • ایران
 • آسیا
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه
 • بانک ملت
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • کمک رسان SOS

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین عبدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین عبدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

اعطم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص درست و به جا، و عدم آزمایشات اضافه غیرضروری و زمانبر. اخلاق خوب و مودب جناب دکتر و اوپراتر. فقط انتظار در سالن ممکنه طول بکشه. ممنون.

کلثوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن کارشون حرف نداره

حوریجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

محراب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند و وقت میذارن برای بیماران.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدحسین عبدی
نوبت مطب خیابان دادگستری قدیم
رزرو آنلاین نوبت
یاسوج - یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین عبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین عبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین عبدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین عبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین عبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین عبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین عبدی کجا است؟
دکتر محمدحسین عبدی 1 مطب در مطب خیابان دادگستری قدیم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین عبدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین عبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین عبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین عبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین عبدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین عبدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین عبدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین عبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین عبدی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر محمدحسین عبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین عبدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین عبدیدکتر محمدحسین عبدی dr mohammad hosein abdi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) یاسوج هستند. مطب دکتر محمدحسین عبدی در یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین عبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07433235744 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین عبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین عبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین عبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین عبدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین عبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.