دکتر محمد کریمی پناه

دکتر محمد کریمی پناه

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

138184

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بیمارستان پیامبران

آدرس:

تهران، بلوارآیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران

تلفن:02144079131

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد کریمی پناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان پیامبران
دکتر محمد کریمی پناه
دکتر محمد کریمی پناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد کریمی پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد کریمی پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد کریمی پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد کریمی پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد کریمی پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کریمی پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد کریمی پناه کجا است؟
دکترمحمد کریمی پناه مطب بیمارستان پیامبران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد کریمی پناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد کریمی پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کریمی پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد کریمی پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد کریمی پناه متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد کریمی پناه چه زمانی است؟
دکتر محمد کریمی پناه از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کریمی پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد کریمی پناه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد کریمی پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد کریمی پناه 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد کریمی پناهدکترمحمد کریمی پناه dr mohammad karimi panah از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمد کریمی پناه در تهران، بلوارآیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد کریمی پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144079131 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد کریمی پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد کریمی پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد کریمی پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد کریمی پناه متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد کریمی پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.