دکتر محمدعلی ضامنی

دکتر محمدعلی ضامنی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولژی (بالون آنژیوپلاستی)
تهران

کد نظام پزشکی

50778
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان خلیج فارس

آدرس:

تهران، کیلومتر 6 جاده قدیم کرج، خیابان خلیج فارس، روبروی بیمارستان فیاض بخشی، طبقه سوم داروخانه شبانه روزی خلیج فارس

اطلاعات سعادت‌آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار پاک نژاد، بالاتر از بلوار دریا ، نبش کوچه گل آذین، طبقه دوم داروخانه دکتر خدادادی

تلفن:09123093608

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی ضامنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی ضامنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابراهیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه انرژی مثبت

فایزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و مهربون،در کارشون تک هستن و با حوصله به حرفای بیمار گوش میکنن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدعلی ضامنی
نوبت مطب خیابان خلیج فارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، کیلومتر 6 جاده قدیم کرج، خیابان خلیج فارس، روبروی بیمارستان فیاض بخشی، طبقه سوم داروخانه شبانه روزی خلیج فارس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب سعادت‌آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، بلوار پاک نژاد، بالاتر از بلوار دریا ، نبش کوچه گل آذین، طبقه دوم داروخانه دکتر خدادادی
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی ضامنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی ضامنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی ضامنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی ضامنی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی ضامنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ضامنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی ضامنی کجا است؟
دکتر محمدعلی ضامنی 2 مطب در مطب خیابان خلیج فارس و سعادت‌آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی ضامنی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی ضامنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ضامنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی ضامنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی ضامنی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی ضامنی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی ضامنی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ضامنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی ضامنی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدعلی ضامنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی ضامنی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی ضامنیدکتر محمدعلی ضامنی dr mohammad ali zameni از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی ضامنی در تهران، سعادت آباد، بلوار پاک نژاد، بالاتر از بلوار دریا ، نبش کوچه گل آذین، طبقه دوم داروخانه دکتر خدادادی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی ضامنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123093608 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی ضامنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی ضامنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی ضامنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی ضامنی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی ضامنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.