دکتر میترا نجفی پور مقدم

دکتر میترا نجفی پور مقدم

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

۵۴۶۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب یافت آباد

آدرس:

تهران، یافت آباد، خیابان الغدیر شمالی، نبش کوچه 4، بالای داروخانه دکتر جعفری زاده

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا نجفی پور مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یافت آباد
دکتر میترا نجفی پور مقدم
دکتر میترا نجفی پور مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا نجفی پور مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا نجفی پور مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا نجفی پور مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا نجفی پور مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا نجفی پور مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا نجفی پور مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا نجفی پور مقدم کجا است؟
دکتر میترا نجفی پور مقدم 1 مطب در مطب یافت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میترا نجفی پور مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میترا نجفی پور مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا نجفی پور مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا نجفی پور مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا نجفی پور مقدم متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا نجفی پور مقدم چه زمانی است؟
دکتر میترا نجفی پور مقدم از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا نجفی پور مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا نجفی پور مقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میترا نجفی پور مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا نجفی پور مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر میترا نجفی پور مقدمدکتر میترا نجفی پور مقدم dr mitra najafi pour moghadam از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر میترا نجفی پور مقدم در تهران، یافت آباد، خیابان الغدیر شمالی، نبش کوچه 4، بالای داروخانه دکتر جعفری زاده واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا نجفی پور مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02100000000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا نجفی پور مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا نجفی پور مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا نجفی پور مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا نجفی پور مقدم تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا نجفی پور مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.