%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب درمانگاه ایرانشهر

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر

تلفن:02177607019

اطلاعات پونک

آدرس:

تهران، پونک، بالاتر از خیابان کمالی، تقاطع اشرفی اصفهانی و هاشمی رفسنجانی، مجتمع رکس، طبقه دوم، داروخانه رکس

تلفن:02144471960

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصوره حقوقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره حقوقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار وقت گذاشتن و درباره بیماریم توضیح کامل دادند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصوره حقوقی
نوبت مطب درمانگاه ایرانشهر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب پونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پونک، بالاتر از خیابان کمالی، تقاطع اشرفی اصفهانی و هاشمی رفسنجانی، مجتمع رکس، طبقه دوم، داروخانه رکس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل150,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره حقوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره حقوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره حقوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره حقوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره حقوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره حقوقی کجا است؟
دکتر منصوره حقوقی 2 مطب در مطب درمانگاه ایرانشهر و پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره حقوقی را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره حقوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره حقوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره حقوقی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره حقوقی چه زمانی است؟
دکتر منصوره حقوقی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره حقوقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منصوره حقوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره حقوقی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصوره حقوقیدکتر منصوره حقوقی dr mansoreh hoghoghi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر منصوره حقوقی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره حقوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177607019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره حقوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره حقوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره حقوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره حقوقی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره حقوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.