کد نظام پزشکی

۷۷۹۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب درمانگاه ایرانشهر

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر

اطلاعات پونک

آدرس:

تهران، پونک، بالاتر از خیابان کمالی، تقاطع اشرفی اصفهانی و هاشمی رفسنجانی، مجتمع رکس، طبقه دوم، داروخانه رکس

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب درمانگاه ایرانشهر
پونک

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر منصوره حقوقی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر منصوره حقوقی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر منصوره حقوقی
دکتر منصوره حقوقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره حقوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره حقوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره حقوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره حقوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره حقوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره حقوقی کجا است؟
دکتر منصوره حقوقی 2 مطب در مطب درمانگاه ایرانشهر و پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منصوره حقوقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره حقوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره حقوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره حقوقی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره حقوقی چه زمانی است؟
دکتر منصوره حقوقی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حقوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره حقوقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منصوره حقوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره حقوقی 0 از 5 است.

درباره دکتر منصوره حقوقی

دکتر منصوره حقوقی dr mansoreh hoghoghi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر منصوره حقوقی در تهران، خیابان شریعتی، خیابان جواد کارگر، درمانگاه بیمارستان ایرانشهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره حقوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177607019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره حقوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره حقوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره حقوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره حقوقی تخصص داخلی ، فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره حقوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.