دکتر فرشته نکویی دستگردی

دکتر فرشته نکویی دستگردی

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

۴۸۸۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته نکویی دستگردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرشته نکویی دستگردی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرشته نکویی دستگردی
دکتر فرشته نکویی دستگردی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته نکویی دستگردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته نکویی دستگردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته نکویی دستگردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته نکویی دستگردی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته نکویی دستگردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته نکویی دستگردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته نکویی دستگردی کجا است؟
دکتر فرشته نکویی دستگردی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر فرشته نکویی دستگردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته نکویی دستگردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته نکویی دستگردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته نکویی دستگردی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته نکویی دستگردی چه زمانی است؟
دکتر فرشته نکویی دستگردی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته نکویی دستگردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته نکویی دستگردی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرشته نکویی دستگردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته نکویی دستگردی 0 از 5 است.

درباره دکتر فرشته نکویی دستگردیدکتر فرشته نکویی دستگردی dr fereshteh nekoei dastgerdi از دکترهای متخصص پزشک عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته نکویی دستگردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته نکویی دستگردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته نکویی دستگردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته نکویی دستگردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته نکویی دستگردی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته نکویی دستگردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.