دکتر مریم السادات پاک نژاد

دکتر مریم السادات پاک نژاد

پزشک طب سنتی ایرانی

کرج

کد نظام پزشکی

116788

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین جهانشهر و کسری، ساختمان نگین البرز، طبقه دوم، واحد ۴

تلفن:02634210195

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم السادات پاک نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم السادات پاک نژاد
نوبت مطب شهید بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین جهانشهر و کسری، ساختمان نگین البرز، طبقه دوم، واحد ۴
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم السادات پاک نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم السادات پاک نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم السادات پاک نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم السادات پاک نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم السادات پاک نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم السادات پاک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم السادات پاک نژاد کجا است؟
دکتر مریم السادات پاک نژاد 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم السادات پاک نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر مریم السادات پاک نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم السادات پاک نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم السادات پاک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم السادات پاک نژاد متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم السادات پاک نژاد چه زمانی است؟
دکتر مریم السادات پاک نژاد از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم السادات پاک نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم السادات پاک نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم السادات پاک نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم السادات پاک نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم السادات پاک نژاددکتر مریم السادات پاک نژاد dr maryam sadat pak nezhad از دکترهای متخصص طب سنتی ایرانی کرج هستند. مطب دکتر مریم السادات پاک نژاد در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین جهانشهر و کسری، ساختمان نگین البرز، طبقه دوم، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم السادات پاک نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634210195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم السادات پاک نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم السادات پاک نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم السادات پاک نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم السادات پاک نژاد متخصص طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم السادات پاک نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.