کد نظام پزشکی

۹۸۹۰۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، روبه روی خیابان دولت، کوچه امامزاده، ساختمان پزشکان سبز ۲، طبقه همکف، واحد ۳

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی
دکتر لیلی هاشمی
دکتر لیلی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلی هاشمی کجا است؟
دکتر لیلی هاشمی 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلی هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی هاشمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر لیلی هاشمی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلی هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی dr leily hashemi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر لیلی هاشمی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، روبه روی خیابان دولت، کوچه امامزاده، ساختمان پزشکان سبز ۲، طبقه همکف، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122610974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلی هاشمی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.