دکتر تبسم نیکوسرشت

دکتر تبسم نیکوسرشت

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانشناسی
تهران

درباره‌ی پزشک

درمان اختلالات فردی

درمان تعارضات مربوط به رابطه اما به صورت فردی

اختلالات اضطرابی

وسواس

افسردگی و....

رویکرد درمانی (ISTDP)

کد نظام پزشکی

۳۵۳۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، بالاتر از سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۲۳۴، طبقه ۵، واحد ۵۰۳

افتخارات

مترجم کتاب روانکاوی پست کلاینی

POST-KLEINIAN PSYCHOANALYSIS

نویسنده دو مقاله در خصوص

۱)روابط ساختاري تنظيم هيجاني و استرس با علائم گسستگي ذهن:نقش 

ميانجيگري افسردگي

Structural Relationships between Emotional Regulation and Stress with dissociation symptoms: The Mediating Role of Depression

۲)ارائه الگوی ساختاری پیشبینی پرخوری عصبی براساس استرس و تنظیم هیجانی 

با میانجیگری گسستگی ذهن

Structural predicting modeling of binge eating based on stress and emotional regulation by dissociation mediation

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نیاوران
دکتر تبسم نیکوسرشت
دکتر تبسم نیکوسرشت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تبسم نیکوسرشت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تبسم نیکوسرشت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تبسم نیکوسرشت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تبسم نیکوسرشت چقدر است؟
هزینه ویزیت تبسم نیکوسرشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تبسم نیکوسرشت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تبسم نیکوسرشت کجا است؟
دکتر تبسم نیکوسرشت 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تبسم نیکوسرشت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تبسم نیکوسرشت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تبسم نیکوسرشت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تبسم نیکوسرشت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تبسم نیکوسرشت متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تبسم نیکوسرشت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تبسم نیکوسرشت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر تبسم نیکوسرشت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تبسم نیکوسرشت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تبسم نیکوسرشت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تبسم نیکوسرشت 0 از 5 است.

درباره دکتر تبسم نیکوسرشت

دکتر تبسم نیکوسرشت dr tabasom niko seresht از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر تبسم نیکوسرشت در تهران، نیاوران، بالاتر از سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۲۳۴، طبقه ۵، واحد ۵۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تبسم نیکوسرشت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0212280883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تبسم نیکوسرشت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تبسم نیکوسرشت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تبسم نیکوسرشت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تبسم نیکوسرشت تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تبسم نیکوسرشت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.