دکتر فریده ملک خلاقی

دکتر فریده ملک خلاقی

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

32333

درباره‌پزشک

پوست ، مو و زیبایی

دارای دیپلمای پوست از انگلستان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خاقانی

آدرس:

اصفهان، خاقانی، جنب شیرینی آندلس، ساختمان پارس، طبقه اول

تلفن:03136264701

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده ملک خلاقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فریده ملک خلاقی
نوبت مطب خاقانی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خاقانی، جنب شیرینی آندلس، ساختمان پارس، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل50,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده ملک خلاقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده ملک خلاقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده ملک خلاقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده ملک خلاقی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده ملک خلاقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده ملک خلاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده ملک خلاقی کجا است؟
دکتر فریده ملک خلاقی 1 مطب در مطب خاقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده ملک خلاقی را ببینید.
+
آیا دکتر فریده ملک خلاقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده ملک خلاقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده ملک خلاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده ملک خلاقی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده ملک خلاقی چه زمانی است؟
دکتر فریده ملک خلاقی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده ملک خلاقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده ملک خلاقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریده ملک خلاقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده ملک خلاقی 0 از 5 است.

درباره دکتر فریده ملک خلاقیدکتر فریده ملک خلاقی dr farideh malek khalaghi از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر فریده ملک خلاقی در اصفهان، خاقانی، جنب شیرینی آندلس، ساختمان پارس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده ملک خلاقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136264701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده ملک خلاقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده ملک خلاقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده ملک خلاقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده ملک خلاقی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده ملک خلاقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.