دکتر سید وحید موسوی پناه

دکتر سید وحید موسوی پناه

تخصص گوش، حلق و بینی

بوکان

کد نظام پزشکی

۹۷۷۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار کردستان

آدرس:

بوکان، بلوار کردستان، کوچه آریا ۵

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید وحید موسوی پناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کردستان
دکتر سید وحید موسوی پناه
دکتر سید وحید موسوی پناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید وحید موسوی پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید وحید موسوی پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید وحید موسوی پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید وحید موسوی پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت سید وحید موسوی پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید وحید موسوی پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید وحید موسوی پناه کجا است؟
دکتر سید وحید موسوی پناه 1 مطب در مطب بلوار کردستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید وحید موسوی پناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید وحید موسوی پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید وحید موسوی پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید وحید موسوی پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید وحید موسوی پناه متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید وحید موسوی پناه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید وحید موسوی پناه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید وحید موسوی پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید وحید موسوی پناه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید وحید موسوی پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید وحید موسوی پناه 0 از 5 است.

درباره دکتر سید وحید موسوی پناهدکتر سید وحید موسوی پناه dr seyed vahid musavi panah از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی بوکان هستند. مطب دکتر سید وحید موسوی پناه در بوکان، بلوار کردستان، کوچه آریا ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید وحید موسوی پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04446262525 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید وحید موسوی پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید وحید موسوی پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید وحید موسوی پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید وحید موسوی پناه تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید وحید موسوی پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.