نجمه حاجیانی

نجمه حاجیانی

کارشناس تغذیه

خورموج

کد نظام پزشکی

ت-5391
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شهید مطهری

آدرس:

بوشهر، خورموج، خیابان شهیدمطهری، جنب آزمایشگاه ابوطالب

تلفن:07735321724

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نجمه حاجیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نجمه حاجیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از نجمه حاجیانی
نوبت مطب خیابان شهید مطهری
رزرو آنلاین نوبت
خورموج - بوشهر، خورموج، خیابان شهیدمطهری، جنب آزمایشگاه ابوطالب
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو69,500 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نجمه حاجیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نجمه حاجیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نجمه حاجیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نجمه حاجیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نجمه حاجیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نجمه حاجیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نجمه حاجیانی کجا است؟
دکتر نجمه حاجیانی 1 مطب در مطب خیابان شهید مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نجمه حاجیانی را ببینید.
+
آیا نجمه حاجیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نجمه حاجیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نجمه حاجیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نجمه حاجیانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نجمه حاجیانی چه زمانی است؟
دکتر نجمه حاجیانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نجمه حاجیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نجمه حاجیانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نجمه حاجیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نجمه حاجیانی 0 از 5 است.

درباره نجمه حاجیانیدکتر نجمه حاجیانی najmeh hajiani از دکترهای متخصص تغذیه خورموج هستند. مطب نجمه حاجیانی در بوشهر، خورموج، خیابان شهیدمطهری، جنب آزمایشگاه ابوطالب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نجمه حاجیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07735321724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نجمه حاجیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نجمه حاجیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نجمه حاجیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نجمه حاجیانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نجمه حاجیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.