%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۱۴۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان دادگستری

آدرس:

یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • سلامت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم زارعی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم زارعی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دادگستری
دکتر مریم زارعی نژاد
دکتر مریم زارعی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم زارعی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم زارعی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم زارعی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم زارعی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم زارعی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زارعی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم زارعی نژاد کجا است؟
دکتر مریم زارعی نژاد 1 مطب در مطب خیابان دادگستری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم زارعی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم زارعی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زارعی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم زارعی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم زارعی نژاد متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم زارعی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم زارعی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زارعی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم زارعی نژاد چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر مریم زارعی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم زارعی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم زارعی نژاددکتر مریم زارعی نژاد dr maryam zarei nezhad از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) یاسوج هستند. مطب دکتر مریم زارعی نژاد در یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، شهدای ۱، پلاک ۲۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم زارعی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07433221446 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم زارعی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم زارعی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم زارعی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم زارعی نژاد فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم زارعی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.