دکتر بهنام واقفی

دکتر بهنام واقفی

کد نظام پزشکی: 115765
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
48 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر بهنام واقفی

مطب شهرک غرب
آدرس: تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، نبش کوچه بنفشه، پلاک ۷۲، واحد ۶
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر عارف فاتحی
دکتر عارف فاتحی
اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
4.8
(99 نظر)
1163 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:7 مرداد 1403
دکتر سید فخرالدین حجازی
دکتر سید فخرالدین حجازی
قلب و عروق
5
(51 نظر)
565 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:28 تیر 1403
دکتر حسین فیض پور
دکتر حسین فیض پور
قلب و عروق
4.7
(66 نظر)
1010 نوبت موفق
کرج - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:2 مرداد 1403

آدرس مطب دکتر بهنام واقفی

مطب شهرک غرب
آدرس:
تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، نبش کوچه بنفشه، پلاک ۷۲، واحد ۶
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر بهنام واقفی

بیمه بانک سپه

نظرات درباره دکتر بهنام واقفی

5
از 1 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
بهزاد محمد(1402/02/17)
نوبت دهی مطب
(1402/02/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
به نظر دکتر خوب و متخصصی باشند.
علت مراجعه: ویزیت برای چکاپ سلامت قلب و عروق

سوالات متداول راجع به دکتر بهنام واقفی

چطور می‌توانم نوبت دکتر بهنام واقفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهنام واقفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهنام واقفی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر بهنام واقفی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهنام واقفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام واقفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر بهنام واقفی کجا است؟
دکتر بهنام واقفی 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهنام واقفی را ببینید.
آیا دکتر بهنام واقفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام واقفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر بهنام واقفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهنام واقفی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهنام واقفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهنام واقفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام واقفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهنام واقفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهنام واقفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهنام واقفی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر بهنام واقفیدکتر بهنام واقفی dr behnam vaghefi از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهنام واقفی در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، نبش کوچه بنفشه، پلاک ۷۲، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام واقفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126765236 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام واقفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام واقفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام واقفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام واقفی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهنام واقفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.