%97
پیشنهاد(از 152 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی)

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه الف/62، ساختمان مدیکس، طبقه سوم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی آریافر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی آریافر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 152 کاربر)

%97
147 کاربر از 152 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  43 نفر
 • 45-90 دقیقه
  31 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  61 نفر

نظرات

رضاعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پیشنهاد میشود....

شیوا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با اخلاق و با حوصله ای هستند و بسیار دکتر خوب و با سوادی هستن انشاالله که سالم و سلامت باشن

ذبیح الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی،برخورد عالی

مسعود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش بر خورد عمل به خوبی انجام گرفت ممنون انشاالله خدا خیرتون بده❤

معین اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی حاذق و خوش اخلاق و برخورد خوب می باشند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی آریافر
نوبت مطب قصردشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه الف/62، ساختمان مدیکس، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 25 آذر ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی آریافر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی آریافر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی آریافر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی آریافر چقدر است؟
هزینه ویزیت علی آریافر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریافر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی آریافر کجا است؟
دکتر علی آریافر 1 مطب در مطب قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی آریافر را ببینید.
+
آیا دکتر علی آریافر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریافر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی آریافر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی آریافر متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی آریافر چه زمانی است؟
دکتر علی آریافر از روز شنبه 25 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریافر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی آریافر چقدر است؟
تا کنون 152 نفر به دکتر علی آریافر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی آریافر 5 از 5 است.

درباره دکتر علی آریافردکتر علی آریافر dr ali aria far از دکترهای متخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر علی آریافر در شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه الف/62، ساختمان مدیکس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی آریافر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136264500,07136264600 ، 09172447308 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی آریافر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی آریافر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی آریافر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی آریافر متخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی آریافر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.