دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی اصغر نریمانی

دکتر علی اصغر نریمانی

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان

کد نظام پزشکی

82424
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک اداری، طبقه 4، واحد 43

تلفن:03132240917

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر نریمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر نریمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اصغر نریمانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آمادگاه
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک اداری، طبقه 4، واحد 43


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر نریمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر نریمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر نریمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر نریمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر نریمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر نریمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر نریمانی کجا است؟
دکتر علی اصغر نریمانی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر نریمانی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر نریمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر نریمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر نریمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر نریمانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر نریمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر نریمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر نریمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر نریمانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی اصغر نریمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر نریمانی 0 از 5 است.
درباره دکتر علی اصغر نریمانی


دکتر علی اصغر نریمانی dr aliasghar narimani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر علی اصغر نریمانی در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک اداری، طبقه 4، واحد 43 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر نریمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر نریمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر نریمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر نریمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر نریمانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر نریمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.