دکتر مهرانگیز صدیقین

دکتر مهرانگیز صدیقین

کد نظام پزشکی: 44349
5 (15 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
166 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهرانگیز صدیقین

مطب خیابان آمادگاه
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند ،بلوک B طبقه اول
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 16:30

آدرس مطب دکتر مهرانگیز صدیقین

مطب خیابان آمادگاه
آدرس:
اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند ،بلوک B طبقه اول
تلفن:

نظرات درباره دکتر مهرانگیز صدیقین

5
از 15 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
خیلی صبور و عالی هستند ،من دوبار مراجعه کردم برای ناباروری هنوز نتیجه نگرفتم ولی خیلی ازشون راضی هستم.
فاطمه(1403/03/16)
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بهترین و خوش اخلاق ترین پزشک زنان
فاطمه(1403/02/03)
نوبت دهی مطب
(1403/02/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بهترین پزشک زنان و برای زایمانن
مژده(1403/01/20)
(1403/01/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بهترین دکتر صبور مهربون زایمان ایشون انجام دادم ارزوی سلامتی براشون دارم
نوگل(1402/09/05)
(1402/09/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
فوق العاده عالی هستند ایشون. حس آرامش بسیار زیادی دارند و اصلا استرس وارد نمی کنند. و برای هر مریض به صورت کامل و جدا گانه وقت میذارند و دقیق همه چیز را بررسی میکنند. خیلی هم صبور هستند و بسیار با حجب و حیا هستند. حتما به همه پیشنهادشون میکنم.
فریبا(1402/07/14)
(1402/07/14)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک بسیار باحوصله و صبور و پر انرژی خیلی با حوصله و دقت همه سوابق منو بررسی کردند و با سونوی خودشان بررسی کردند واقعا وقت گذاشتن برای من از ایشان تشکر میکنم تا به حال هیچ پزشک زنان و زایمانی اینقدر وقت برای ویزیت من نذاشته بودن

سوالات متداول راجع به دکتر مهرانگیز صدیقین

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرانگیز صدیقین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرانگیز صدیقین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرانگیز صدیقین در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهرانگیز صدیقین چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرانگیز صدیقین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهرانگیز صدیقین کجا است؟
دکتر مهرانگیز صدیقین 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین را ببینید.
آیا دکتر مهرانگیز صدیقین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهرانگیز صدیقین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرانگیز صدیقین متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرانگیز صدیقین چه زمانی است؟
دکتر مهرانگیز صدیقین از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرانگیز صدیقین چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر مهرانگیز صدیقین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرانگیز صدیقین 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهرانگیز صدیقیندکتر مهرانگیز صدیقین dr mehr angiz sedighin از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مهرانگیز صدیقین در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند ،بلوک B طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرانگیز صدیقین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132206005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرانگیز صدیقین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرانگیز صدیقین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرانگیز صدیقین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرانگیز صدیقین متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرانگیز صدیقین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.