%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

44349

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند ،بلوک B طبقه اول

تلفن:03132206005

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرانگیز صدیقین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرانگیز صدیقین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر مهرانگیز صدیقین
دکتر مهرانگیز صدیقین

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرانگیز صدیقین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرانگیز صدیقین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرانگیز صدیقین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرانگیز صدیقین چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرانگیز صدیقین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرانگیز صدیقین کجا است؟
دکترمهرانگیز صدیقین مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرانگیز صدیقین، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرانگیز صدیقین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرانگیز صدیقین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرانگیز صدیقین متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرانگیز صدیقین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرانگیز صدیقین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز صدیقین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرانگیز صدیقین چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مهرانگیز صدیقین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرانگیز صدیقین 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرانگیز صدیقیندکترمهرانگیز صدیقین dr mehr angiz sedighin از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مهرانگیز صدیقین در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند ،بلوک B طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرانگیز صدیقین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132206005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرانگیز صدیقین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرانگیز صدیقین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرانگیز صدیقین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرانگیز صدیقین متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرانگیز صدیقین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.