دکتر یاسر مرآتی

دکتر یاسر مرآتی

تخصص داخلی

تهران
%۹۸
پیشنهاد(از ۷۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۷۵۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، اول خیابان پنجم نیرو هوایی، کوچه 5/21 ، پلاک 24،کلینیک دیابت قائم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یاسر مرآتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یاسر مرآتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۶ کاربر)

%۹۸
۷۴ کاربر از ۷۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر یاسر مرآتی
دکتر یاسر مرآتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یاسر مرآتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یاسر مرآتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یاسر مرآتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یاسر مرآتی چقدر است؟
هزینه ویزیت یاسر مرآتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یاسر مرآتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یاسر مرآتی کجا است؟
دکتر یاسر مرآتی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یاسر مرآتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یاسر مرآتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یاسر مرآتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یاسر مرآتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یاسر مرآتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یاسر مرآتی چه زمانی است؟
دکتر یاسر مرآتی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یاسر مرآتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یاسر مرآتی چقدر است؟
تا کنون 76 نفر به دکتر یاسر مرآتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یاسر مرآتی 5 از 5 است.

درباره دکتر یاسر مرآتیدکتر یاسر مرآتی dr yaser merati از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر یاسر مرآتی در تهران، خیابان پیروزی، اول خیابان پنجم نیرو هوایی، کوچه 5/21 ، پلاک 24،کلینیک دیابت قائم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یاسر مرآتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02174215,02177424364 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یاسر مرآتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یاسر مرآتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یاسر مرآتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یاسر مرآتی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یاسر مرآتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.