دکتر حسین فرخی

دکتر حسین فرخی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تهران

کد نظام پزشکی

45641
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، ابتدای خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان پزشکان قائم، طبقه 5، واحد 13

تلفن:02177405970

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین فرخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد. بسیار منصف. بسیار حاذق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین فرخیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین فرخی کجا است؟
دکتر حسین فرخی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین فرخی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین فرخی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین فرخی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین فرخی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین فرخی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین فرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین فرخیدکتر حسین فرخی dr hossein farokhi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر حسین فرخی در تهران، خیابان پیروزی، ابتدای خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان پزشکان قائم، طبقه 5، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177405970 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین فرخی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.