دکتر مزدا خواجوی پور

دکتر مزدا خواجوی پور

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

63092
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، طبقه فوقانی داروخانه الزهرا، طبقه دوم، واحد 24

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مزدا خواجوی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مزدا خواجوی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای درمان زگیل مراجعه کردم و راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مزدا خواجوی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مزدا خواجوی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مزدا خواجوی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مزدا خواجوی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مزدا خواجوی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مزدا خواجوی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مزدا خواجوی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مزدا خواجوی پور کجا است؟
دکتر مزدا خواجوی پور 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مزدا خواجوی پور را ببینید.
+
آیا دکتر مزدا خواجوی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مزدا خواجوی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مزدا خواجوی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مزدا خواجوی پور متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مزدا خواجوی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مزدا خواجوی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مزدا خواجوی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مزدا خواجوی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مزدا خواجوی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مزدا خواجوی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مزدا خواجوی پوردکتر مزدا خواجوی پور dr mazda_khajavi poor از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مزدا خواجوی پور در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، طبقه فوقانی داروخانه الزهرا، طبقه دوم، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مزدا خواجوی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132207961 , 03132241663 , 03132201294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مزدا خواجوی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مزدا خواجوی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مزدا خواجوی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مزدا خواجوی پور متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مزدا خواجوی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.