دکتر عباس کبیری ابیانه

دکتر عباس کبیری ابیانه

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

31103

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب شهر زیبا

آدرس:

تهران، شهر زیبا، بلوار تعاون، نبش خیابان مرادی، ساختمان پزشکان ایران

تلفن:02144111975

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس کبیری ابیانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس کبیری ابیانهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس کبیری ابیانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس کبیری ابیانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس کبیری ابیانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس کبیری ابیانه چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس کبیری ابیانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس کبیری ابیانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس کبیری ابیانه کجا است؟
دکتر عباس کبیری ابیانه 1 مطب در مطب شهر زیبا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس کبیری ابیانه را ببینید.
+
آیا دکتر عباس کبیری ابیانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس کبیری ابیانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس کبیری ابیانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس کبیری ابیانه متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس کبیری ابیانه چه زمانی است؟
دکتر عباس کبیری ابیانه از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس کبیری ابیانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس کبیری ابیانه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس کبیری ابیانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس کبیری ابیانه 0 از 5 است.

درباره دکتر عباس کبیری ابیانهدکتر عباس کبیری ابیانه dr abbas kabiri abyaneh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر عباس کبیری ابیانه در تهران، شهر زیبا، بلوار تعاون، نبش خیابان مرادی، ساختمان پزشکان ایران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس کبیری ابیانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144111975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس کبیری ابیانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس کبیری ابیانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس کبیری ابیانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس کبیری ابیانه متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس کبیری ابیانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.