دکتر فریبا یحیی زاده

دکتر فریبا یحیی زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

50421
%89
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو جامعه جراحان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، کوی گل‌ ها (پارکینگ طبقاتی)، بنای ماندگار، طبقه 3، واحد 306

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا یحیی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا یحیی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%89
16 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی مهربون و دلسوز هستن برای اقدام بارداری حتما پیششون میام اخلاق خیلی مهمه

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی متین هستن مثل بعضی دکترا از دماغ فیل افتاده نیستن مشکلات آدم رو با آرامش گوش میدن و به آدم آرامش میدن کارشون و تشخیصشون هم خوب و دقیق هست

فروزان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

۵ مرتبه توسط ایشون ویزیت شدم اما هیچ راهکاری برای حل مشکلم(تنبلی تخمدان) از ایشون دریافت نکردم.... ایشون یه ازمایش یا سونو مینویسن و بعد از دیدن نتیجه میگن مشکلی نداره پس اینبار ازمایش دیگه ای بده!نه دارو دریافت کردم و نه حتی راهکار کلامی!

سیده ابیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من ۷ ساله از مراجعین خانم دکتر هستم ایشون با تجربه و متخصص عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبا یحیی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا یحیی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا یحیی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا یحیی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا یحیی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا یحیی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یحیی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا یحیی زاده کجا است؟
دکتر فریبا یحیی زاده 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا یحیی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا یحیی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یحیی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا یحیی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا یحیی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا یحیی زاده چه زمانی است؟
دکتر فریبا یحیی زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا یحیی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا یحیی زاده چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر فریبا یحیی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا یحیی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا یحیی زادهدکتر فریبا یحیی زاده dr fariba yahyazadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر فریبا یحیی زاده در کرج، چهارراه طالقانی، کوی گل‌ ها (پارکینگ طبقاتی)، بنای ماندگار، طبقه 3، واحد 306 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا یحیی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09359389121-02632264882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا یحیی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا یحیی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا یحیی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا یحیی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا یحیی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.