دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ژیلا بهرامی

دکتر ژیلا بهرامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

71857
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند اصفهان، بلوک B، طبقه چهارم، واحد 407

تلفن:03132240915

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ژیلا بهرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ژیلا بهرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی است راضی هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ژیلا بهرامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آمادگاه
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند اصفهان، بلوک B، طبقه چهارم، واحد 407


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ژیلا بهرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژیلا بهرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژیلا بهرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ژیلا بهرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت ژیلا بهرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا بهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ژیلا بهرامی کجا است؟
دکتر ژیلا بهرامی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ژیلا بهرامی را ببینید.
+
آیا دکتر ژیلا بهرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا بهرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ژیلا بهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژیلا بهرامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژیلا بهرامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ژیلا بهرامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا بهرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژیلا بهرامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ژیلا بهرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژیلا بهرامی 5 از 5 است.
درباره دکتر ژیلا بهرامی


دکتر ژیلا بهرامی dr zhila bahrami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر ژیلا بهرامی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند اصفهان، بلوک B، طبقه چهارم، واحد 407 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژیلا بهرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240915 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژیلا بهرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژیلا بهرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژیلا بهرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژیلا بهرامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژیلا بهرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.