%96
پیشنهاد(از 278 کاربر)

کد نظام پزشکی

35742

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه همکف

تلفن:03132645933

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان شرافت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان شرافت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 278 کاربر)

%96
266 کاربر از 278 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  72 نفر
 • 45-90 دقیقه
  86 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  102 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
ملاحظات

**بیماران عزیز توجه فرمایید**

در صوردت اخذ نوبت در روزهای فرد، بیمارانی که نوبتهای 18:30 به بعد را ثبت نموده اند، نهایتا تا قبل از ساعت 19:30 در مطب حضور داشته باشند.

در غیر اینصورت پذیرش نخواهند شد. با تشکر

**بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید**

 زمان انتظار شما در مطب با توجه به شرایط فعلی، حدود یک الی دو ساعت می باشد.

خواهشمندیم صبور باشید.

توجه داشته باشید که اگر با تأخیر حضور داشته باشید پذیرش نخواهید شد.

دکتر مژگان شرافت
دکتر مژگان شرافت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان شرافت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان شرافت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان شرافت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان شرافت چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان شرافت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان شرافت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان شرافت کجا است؟
دکترمژگان شرافت مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان شرافت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان شرافت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان شرافت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان شرافت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان شرافت متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان شرافت چه زمانی است؟
دکتر مژگان شرافت از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان شرافت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان شرافت چقدر است؟
تا کنون 278 نفر به دکتر مژگان شرافت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان شرافت 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان شرافتدکترمژگان شرافت dr mozghan sherafat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مژگان شرافت در اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان شرافت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132645933 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان شرافت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان شرافت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان شرافت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان شرافت متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان شرافت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.