%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

40412

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد21

تلفن:0313265771

اطلاعات خیابان امام شرقی

آدرس:

اصفهان، نجف آباد، خیابان امام شرقی، ساختمان شفا(MRI شفا)، طبقه دوم

تلفن:03142614492

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد صدیقین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد صدیقین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
خیابان امام شرقی
دکتر احمد صدیقین
دکتر احمد صدیقین

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد صدیقین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد صدیقین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد صدیقین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد صدیقین چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد صدیقین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صدیقین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد صدیقین کجا است؟
دکتراحمد صدیقین مطب خیابان بزرگمهر و خیابان امام شرقی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد صدیقین، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد صدیقین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صدیقین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد صدیقین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد صدیقین متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد صدیقین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد صدیقین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صدیقین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد صدیقین چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر احمد صدیقین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد صدیقین 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد صدیقیندکتراحمد صدیقین dr ahmad seddighin از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر احمد صدیقین در اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد صدیقین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0313265771 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد صدیقین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد صدیقین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد صدیقین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد صدیقین متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد صدیقین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.