دکتر فاطمه عباسیان

دکتر فاطمه عباسیان

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکو کاردیوگرافی
اصفهان
%97
پیشنهاد(از 32 کاربر)

کد نظام پزشکی

61986

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه اول، واحد8

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه عباسیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه عباسیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%97
31 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
ملاحظات

برای انجام اکومری یا tee حتما باید از5 ساعت قبل هیچگونه خوراکی و نوشیدنی حتی اب مصرف نشود.

برای اکو وارفارین از 24 قبل قطع شود.

برای اکو داروهای قلبی 24 ساعت قبل مصرف نشود.

به همراه داشتن مدارک پزشکی الزامی است.

توجه توجه: بیماران محترم خواهشمندیم بعد از ثبت نوبت به دلیل برنامه ی کار پزشک، حتما با شماره ی مطب تماس گرفته و با منشی مطب هماهنگ شود. 

دکتر فاطمه عباسیان
دکتر فاطمه عباسیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه عباسیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه عباسیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه عباسیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه عباسیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه عباسیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عباسیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه عباسیان کجا است؟
دکترفاطمه عباسیان مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه عباسیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه عباسیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عباسیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه عباسیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه عباسیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه عباسیان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه عباسیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عباسیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه عباسیان چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر فاطمه عباسیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه عباسیان 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه عباسیاندکترفاطمه عباسیان dr fateme abbasian از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه عباسیان در اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه اول، واحد8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه عباسیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135489513-03132660567 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه عباسیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه عباسیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه عباسیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه عباسیان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه عباسیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.