%97
پیشنهاد(از 508 کاربر)

کد نظام پزشکی

31984

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، پل بزرگمهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، جنب مادی نیاصرم، ساختمان 152، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مسعود سجادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مسعود سجادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 508 کاربر)

%97
488 کاربر از 508 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  244 نفر
 • 15-45 دقیقه
  205 نفر
 • 45-90 دقیقه
  41 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  18 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مدت زمان انتظار شما حدود 45 دقیقه می باشد.

دکتر سید مسعود سجادی
دکتر سید مسعود سجادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مسعود سجادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مسعود سجادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مسعود سجادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مسعود سجادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مسعود سجادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود سجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مسعود سجادی کجا است؟
دکترسید مسعود سجادی مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید مسعود سجادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید مسعود سجادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود سجادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مسعود سجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مسعود سجادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مسعود سجادی چه زمانی است؟
دکتر سید مسعود سجادی از روز چهارشنبه 14 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود سجادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مسعود سجادی چقدر است؟
تا کنون 508 نفر به دکتر سید مسعود سجادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مسعود سجادی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مسعود سجادیدکترسید مسعود سجادی dr seyyed masood sajadi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر سید مسعود سجادی در اصفهان، پل بزرگمهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، جنب مادی نیاصرم، ساختمان 152، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مسعود سجادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132682338-03132640264-03132664684 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مسعود سجادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مسعود سجادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مسعود سجادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مسعود سجادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مسعود سجادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.