ناهید آبدار

ناهید آبدار

کارشناس تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت-299
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و بانک پاسارگاد، پلاک 83

تلفن:03136269189

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به ناهید آبدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران ناهید آبدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

ازشون خيلي راضي بودم و با حوصله جواب ميدادن❤

پگاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

زمان مناسب اختصاص دادن ، برخورد حرفه ای و صمیمانه ، نظم و دقت بالا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ناهید آبدار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ناهید آبدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید آبدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ناهید آبدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ناهید آبدار چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید آبدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ناهید آبدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ناهید آبدار کجا است؟
دکتر ناهید آبدار 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ناهید آبدار را ببینید.
+
آیا ناهید آبدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید آبدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ناهید آبدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید آبدار متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ناهید آبدار چه زمانی است؟
دکتر ناهید آبدار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ناهید آبدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ناهید آبدار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به ناهید آبدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی ناهید آبدار 5 از 5 است.

درباره ناهید آبداردکتر ناهید آبدار nahid abdar از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب ناهید آبدار در اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و بانک پاسارگاد، پلاک 83 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ناهید آبدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136269189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ناهید آبدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ناهید آبدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ناهید آبدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ناهید آبدار متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ناهید آبدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.