کد نظام پزشکی

ت-۲۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و بانک پاسارگاد، پلاک 83

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با ناهید آبدار، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با ناهید آبدار می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۵۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
ناهید آبدار
ناهید آبدار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ناهید آبدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید آبدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ناهید آبدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ناهید آبدار چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید آبدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ناهید آبدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ناهید آبدار کجا است؟
دکتر ناهید آبدار 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ناهید آبدار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ناهید آبدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید آبدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ناهید آبدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید آبدار متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ناهید آبدار چه زمانی است؟
دکتر ناهید آبدار از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ناهید آبدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ناهید آبدار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ناهید آبدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی ناهید آبدار 0 از 5 است.

درباره ناهید آبدار

ناهید آبدار nahid abdar از دکترهای متخصص تخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب ناهید آبدار در اصفهان، خیابان توحید میانی، بین بانک پارسیان و بانک پاسارگاد، پلاک 83 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ناهید آبدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136269189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ناهید آبدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ناهید آبدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ناهید آبدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ناهید آبدار تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ناهید آبدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.